Solight LED reflektor so sklopným stojanom, 50W, 4500lm, 4000K, kábel so zástrčkou, IP65
Kód: WM-50W-FEQPodrobný popis
svetelný zdroj: 50W SMD LED svetelný tok: 4500lm teplota chromatickosti: 4000K (neutrálná biela) sklopný stojan životnosť LED: 30.000 hodín krytie: IP65 (Ochrana proti striekajúcej vode, vhodné pre vonkajšie použitie) svetelný kužeľ: 120° užitočný svetelný tok pri 120°: 4500lm index podania farieb: CRi>80 napätie: AC 220V - 240V, 50Hz prívodný kábel: 1,5m operačná teplota: -30°C do +50°C rozměry: 260 x 60 x 290 mm materiál: tlakovo liaty hliník farba: čierna, oranžová energetická trieda: FProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8592718035143 |
| Krytie (IP): | IP65 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 50W |
| Senzor pohybu: | Áno |
| Svetelný tok: | 4500Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000 |
| Výrobca: | Solight |
| Životnosť: | 30.000 hodín |
| Spotreba: | 50W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K |
| Kód výrobcu: | WM-50W-FEQ |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K |
| Materiál: | tlakovo liaty hliník |
| Uhol svetla: | 120° |
| Energetická trieda: | F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
