Solight LED napájací zdroj, 230V - 12V, 8,4A, 100W, IP20
Kód: WM711Podrobný popis
napájací zdroj určený pre 12V LED pásky a zdroje svetla stupeň krytia IP20) napájací prúd 8400mA max. 100W automatická prúdová ochrana, ochrana proti prepätiu a skratu po odstránení vyššie uvedených porúch sa opäť automaticky zopne presné a stabilné výstupné napätie EMI filterDodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie zdroje 12V |
|---|---|
| EAN: | 8592718035976 |
| Farba: | strieborná |
| Pracovná teplota: | -20 až +60°C |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | 12V |
| Vstup: | 220 - 240V, 50/60HZ |
| Kód výrobcu: | WM711 |
| Materiál: | hliník |
| Vstupné napájanie: | 220 - 240V, 50/60HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
