Solight LED napájací zdroj, 230V - 12V, 2A, 24W, IP20
Kód: WM702APodrobný popis
napájací zdroj určený pre 12V LED pásiky a zdroje svetla max. 24W automatická prúdová chrana, ochrana proti prepätiu a skratu po odstránení vyššie uvedených porúch sa opäť automaticky zopne presné a stabilné výstupné napätie EMI filterProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie zdroje 12V |
|---|---|
| EAN: | 8592718022877 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Pracovná teplota: | -20 až +60°C |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | 12V DC |
| Vstup: | 100 - 240V, 50/60HZ |
| Napájací prúd: | 2000MA |
| Kód výrobcu: | WM702A |
| Materiál: | hliník |
| Vstupné napájanie: | 100 - 240V, 50/60HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
