Solight LED nabíjacie zadné cyklo svetlo, 3W COB, nabíjací, Li-Ion
Kód: WN45Podrobný popis
Solight LED nabíjacie zadné cyklo svetlo, 3W COB, nabíjací, Li-Ion prináša praktické riešenie pre prácu, servis, dielňu, kemping alebo bežné prenášanie svetla tam, kde ho práve potrebujete. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, typ a kapacita akumulátora Li-Ion 3,7V 600 mAh a rozmery svietidla 70x20x20 mm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Solight LED nabíjacie zadné cyklo svetlo WN45 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718034146 |
| Farba: | čierno-červená |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 5V USB |
| Svetelný tok: | 120Lm |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 600 mAh |
| Doba nabíjania: | cca. 4 hod. |
| LED dioda: | COB 3W |
| Rozmery svietidla: | 70x20x20 mm |
| Kód výrobcu: | WN45 |
| Doba svietenia: | max. 5 hod, min. 2 hod. |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 600 mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
