Solight LED nabíjacie svietidlo, 1400lm, zoom, power bank, darčekové balenie, Li-Ion
Kód: WN37Podrobný popis
Solight LED nabíjacie svietidlo, 1400lm, zoom, power bank, darčekové balenie, Li-Ion prináša praktické riešenie na mobilné osvetlenie pri práci, pohybe v teréne alebo núdzovom použití. Spája kompaktné rozmery s funkčným a spoľahlivým používaním.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, typ a kapacita akumulátora Li-Ion 3,7V, 2800 mAh a rozmery svietidla 180-194x43 mm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718030063 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 5V USB (USB C kábel súčasťou) |
| Režimy svietenia: | 100% /50% /25% /prerušované (blikanie) /SOS |
| Svetelný tok: | 1400 lm |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V, 2800 mAh |
| Doba nabíjania: | cca 8hod. |
| LED dioda: | P70 (max. 20W) |
| Rozmery svietidla: | 180-194x43 mm |
| 5 režimov svietenia: | 100% /50% /25% /prerušované (blikanie) /SOS |
| Výdrž batérií min /max: | 2hod./5hod. |
| Kód výrobcu: | WN37 |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V, 2800 mAh |
| Výdrž batérií min/max: | 2hod./5hod. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
