Solight LED nabíjacie ručné svietidlo s power bankom, 800lm, Li-Ion
Kód: WN44Podrobný popis
funcia power banky - USB zdierka pre nabíjanie prenosných elektronických zariadení (telefón a pod.) Upozornenie: Funkcia power banky je len doplnkovou funkciou, slúži k čiastočnému nabitie mobilného telefónu a nemožno ju porovnávať s dedikovanými power bankami.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718033934 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 5V USB |
| Režimy svietenia: | 100%-50%-30%-blikanie |
| Svetelný tok: | 800 lm |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 4500 mAh |
| Doba nabíjania: | cca. 10 hod. |
| LED dioda: | P50 (10W max.) |
| 4 režimy svietenia: | 100%-50%-30%-blikanie |
| Rozmery svietidla: | 115x115x270 mm |
| Kód výrobcu: | WN44 |
| Doba svietenia: | max. 10 hod., min. 4 hod. |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 4500 mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
