Solight LED nabíjacie ručné svietidlo s kampingovou lucernou, 250lm, power bank, Li-Ion
Kód: WN43Podrobný popis
LED nabíjacie svietidlo s kempingovým lampášom a powerbankou teleskopický focus/zoom svietenia funkcia power banky - zo svietidla môžete nabíjať mobilný telefón a pod. Upozornenie: Funkcia power banky je iba doplnkovou funkciou, slúži na čiastočné nabitie mobilného telefónu a nemožno ju porovnávať s dedikovanými power bankami.Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718033514 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | USB C zdierka (kábel súčasťou) |
| Režimy svietenia: | T6 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 1500mAh |
| Doba nabíjania: | cca 5 hod. (pri použití 5V /1A USB adaptéra) |
| LED dioda: | T6 LED + 40x SMD |
| Svietivosť LED: | 250lm |
| 3 režimy svietenia: | T6 |
| Kód výrobcu: | WN43 |
| Doba svietenia: | min. 3hod./max. 6hod. |
| Materiál: | hliník |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 1500mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
