Solight LED nabíjacie ručné svietidlo, 150+150lm, Li-Ion
Kód: WN42Podrobný popis
Solight LED nabíjacie ručné svietidlo, 150+150lm, Li-Ion prináša praktické riešenie pre prácu, servis, dielňu, kemping alebo bežné prenášanie svetla tam, kde ho práve potrebujete. Ponúka praktické používanie, dobrú mobilitu a rýchlu pripravenosť na použitie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, typ a kapacita akumulátora Li-Ion 3,7V 1200mAh a napájanie mikro USB zdierka (kábel súčasťou). Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ručné/pracovné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718033507 |
| Farba: | čierna, strieborná |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | mikro USB zdierka (kábel súčasťou) |
| Režimy svietenia: | predné svetlo, 100%-50%-blikanie, bočné svetlo LED 100% |
| Svetelný tok: | 150 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 1200mAh |
| Doba nabíjania: | cca 4 hod. (pri použití 5V /1A USB adaptéra) |
| LED dioda: | 3W LED + 3W COB |
| 4 režimy svietenia: | predné svetlo, 100%-50%-blikanie, bočné svetlo LED 100% |
| Svietivosť LED: | 150 + 150lm |
| Kód výrobcu: | WN42 |
| Doba svietenia: | min. 3hod./max. 6hod. |
| Materiál: | hliník, plast |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 1200mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
