Solight LED nabíjacia RGB lucerna, Li-Ion, USB-C
Kód: WL915Podrobný popis
Oživte svoj priestor moderným LED dobíjacím RGB svietidlom, ktoré spája štýl, flexibilitu a funkčnosť. Tento inovatívny produkt je ideálny pre obytné priestory alebo balkóny, terasy alebo pergoly. Svietidlo umožňuje voliť medzi kombináciami až 256 farieb RGB (červená-zelená-modrá) a studenej bielej, čo vytvára neobmedzené možnosti osvetlenia. Maximálny svetelný tok dosahuje 100 lm a teplota svetla (chromaticita) je 3000K (teplá biela) alebo viacfarebné RGB. Ovládanie je jednoduché pomocou dotykového panela, ktorý umožňuje rýchlu zmenu farby a intenzity svetla. Svietidlo je vybavené vstavanou Li-Ion 3,7V (1800mAh) batériou, ktorá zabezpečuje prevádzku 10 až 15 hodín v závislosti od režimu svietenia. Plné nabitie batérie trvá len 3 hodiny. Svietidlo sa nabíja cez USB-C a svetlo je plne funkčné aj počas nabíjania, čo prináša maximálny komfort používania. Je odolný voči prachu a nečistotám (IP40), čo zaručuje dlhú životnosť. Kompaktné rozmery 116 x 92 mm a elegantný biely dizajn ľahko zapadnú do každého prostredia. LED nabíjací RGB lampáš svetlo umožňuje voľbu medzi kombináciami až 256 RGB farieb (red-green-blue) a studenou bielou farbou dotykové ovládanie svetlo je v priebehu napájania plne funkčné a je možné ho používaťProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orientačné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 8592718040703 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Napájanie: | USB C |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 100 |
| Teplota chromatickosti: | RGB + CCT |
| Výrobca: | Solight |
| Batéria: | Li-Ion 3,7V 1800mAh |
| Svetelný tok max: | 100lm |
| Teplota svetla (chromatickosti): | 3000K, RGB (teplá biela, multicolor) |
| Výdrž batérie min/max: | 10/15 hod. |
| Dĺžka nabíjania: | 3 hod. |
| Kód výrobcu: | WL915 |
| Svetelný tok (max): | 100lm |
| Teplota svetla (chromatickosť): | 3000K, RGB (teplá biela, multicolor) |
| Výdrž batérie (min/max): | 10/15 hod. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
