Solight LED lineárne svietidlo podlinkové, 15W, 4100K, 3-stupňové stmievanie, vypínač, hliník, 90CM
Kód: WO212Podrobný popis
LED lineárne svietidlo s 3-stupňovým stmievaním a dotykovým vypínačom napojenie na prívod el. energie cez svorkovnicu umiestnené vnútri svietidlá ideálne osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek, technických miestností atď.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718022853 |
| Farba: | strieborná |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | AC 220-240V |
| Príkon: | 15W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 1300Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vypínač: | dotykový |
| Stmievanie: | 3-stupňové |
| Teplota svetla/chromatickosti: | 4100K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | WO212 |
| Materiál: | hliník |
| Teplota chromatickosti svetla: | 4100K (neutrálna biela) |
| Typ vypínača: | dotykový |
| Energetická trieda: | F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
