Solight LED lineárne osvetlenie prepojiteľné, 60W, 5700lm, 4000K, 150CM
Kód: WO2004Podrobný popis
Najvýkonnejší model série WO2000 s výkonom 60 W a svetelným tokom 5700 lm zaručuje dokonalé osvetlenie aj vo veľkých priestoroch. Ponúka neutrálne biele svetlo (4000 K), 60° uhol svietenia a vysokú svetelnú účinnosť. Vďaka modulárnemu prepojeniu možno svietidlá integrovať do väčších zostáv s celkovým výkonom až do 1000 W. Lediovú lištu možno priskrutkovať, zavesiť alebo zabudovať - montážne príslušenstvo na priskrutkovanie je súčasťou dodávky. Svietidlo má robustné hliníkové telo, čiernu povrchovú úpravu a je dlhé 1500 mm. Vhodné do interiérov, kde sa vyžaduje výkonné a zároveň elegantné osvetlenie. Životnosť LED 30 000 hodín, IP20, energetická trieda F. prepojiteľné LED lineárne osvetlenieosvetlenie je možné zavesiť, prisadiť k stene a stropu, alebo vbudovať do podhľaduvzájomne je možné prepojiť a napájať svetlá až do príkonu 1000Wprepojiteľné pomocou vbudovaných výklopných konektorov v uhle 90-270 °príslušenstvo pre prisadenú montáž súčasťou balenia (pre iné typy montáží je možné príslušenstvo dokúpiť)jednotlivé LED zdroje nemožno meniťProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718037109 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Príkon: | 60W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 5700Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vstupné napätie: | AC170-265V |
| Prevádzková teplota: | -20°C až 45°C |
| Energetická trieda: | F |
| Teplota svetla/chromatickosti: | 4000K (neutrálna biela) |
| Vykreslenie farieb: | CRi 80 |
| Kód výrobcu: | WO2004 |
| CRI (index podania farieb): | CRi 80 |
| Materiál: | hliník + PC |
| Teplota chromatickosti svetla: | 4000K (neutrálna biela) |
| Uhol svietenia: | 60° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
