Solight LED lineárne osvetlenie prepojiteľné, 50W, 4750lm, 4000K, 120CM
Kód: WO2003Podrobný popis
Lineárne svetlo LED 50 W poskytuje intenzívne osvetlenie s celkovým svetelným tokom 4750 lm a teplotou svetla 4000 K. Je ideálne na osvetlenie dlhých chodieb, uličiek s regálmi alebo výrobných priestorov, kde sa vyžaduje vysoká svetelná účinnosť a možnosť pripojenia viacerých jednotiek. Svietidlá sa dajú jednoducho pripojiť pomocou výklopných konektorov a možno ich pripojiť až do celkového výkonu 1000 W. Montáž môže byť zapustená, závesná alebo zapustená. Príslušenstvo pre zásuvnú montáž je súčasťou balenia. Hliníkové telo svietidla a difúzor z PC zaručujú dlhú životnosť (30 000 hodín). Rozmery: 1200 × 55 × 55 mm, IP20, energetická trieda F. prepojiteľné LED lineárne osvetlenieosvetlenie je možné zavesiť, prisadiť k stene a stropu, alebo vbudovať do podhľaduvzájomne je možné prepojiť a napájať svetlá až do príkonu 1000Wprepojiteľné pomocou vbudovaných výklopných konektorov v uhle 90-270 °príslušenstvo pre prisadenú montáž súčasťou balenia (pre iné typy montáží je možné príslušenstvo dokúpiť)jednotlivé LED zdroje nemožno meniťProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718037093 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Príkon: | 50W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 4750Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vstupné napätie: | AC170-265V |
| Prevádzková teplota: | -20°C až 45°C |
| Energetická trieda: | F |
| Teplota svetla/chromatickosti: | 4000K (neutrálna biela) |
| Vykreslenie farieb: | CRi 80 |
| Kód výrobcu: | WO2003 |
| CRI (index podania farieb): | CRi 80 |
| Materiál: | hliník + PC |
| Teplota chromatickosti svetla: | 4000K (neutrálna biela) |
| Uhol svietenia: | 60° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
