Solight LED lineárne osvetlenie prepojiteľné, 36W, 3420lm, 4000K, 90CM
Kód: WO2002Podrobný popis
Výkonnejší 36 W variant lineárneho LED svetla WO2000 ponúka vysoký svetelný tok 3420 lm, neutrálnu bielu farbu svetla (4000 K) a účinné osvetlenie pod uhlom 60°. Hodí sa do väčších interiérov, ako sú otvorené kancelárie, dielne alebo technické priestory, kde sa vyžaduje stabilné osvetlenie s modulárnou konektivitou. Vďaka výklopným konektorom možno svietidlá ľahko zapojiť do systému s celkovým príkonom až 1000 W. Súčasťou dodávky je montážna súprava na zacvaknutie. Čierne hliníkové telo a difúzor z materiálu PC poskytujú nielen odolnosť, ale aj moderný vzhľad. Svietidlo má dĺžku 900 mm, životnosť 30 000 hodín a patrí do energetickej triedy F. prepojiteľné LED lineárne osvetlenieosvetlenie je možné zavesiť, prisadiť k stene a stropu, alebo vbudovať do podhľaduvzájomne je možné prepojiť a napájať svetlá až do príkonu 1000Wprepojiteľné pomocou vbudovaných výklopných konektorov v uhle 90-270 °príslušenstvo pre prisadenú montáž súčasťou balenia (pre iné typy montáží je možné príslušenstvo dokúpiť)jednotlivé LED zdroje nemožno meniťProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718037086 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Príkon: | 36W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 3420lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vstupné napätie: | AC170-265V |
| Prevádzková teplota: | -20°C až 45°C |
| Energetická trieda: | F |
| Teplota svetla/chromatickosti: | 4000K (neutrálna biela) |
| Vykreslenie farieb: | CRi 80 |
| Kód výrobcu: | WO2002 |
| CRI (index podania farieb): | CRi 80 |
| Materiál: | hliník + PC |
| Teplota chromatickosti svetla: | 4000K (neutrálna biela) |
| Uhol svietenia: | 60° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
