Solight LED kuchynské svietidlo výklopné, vypínač, 10W, 4100K, 58CM
Kód: WO215Podrobný popis
LED náklopné kuchynské lineárne svietidlo ideálne osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek atď.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718026011 |
| Farba: | strieborná |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | AC 220-240V |
| Príkon: | 10W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 750Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vypínač: | manuálny |
| Teplota svetla/chromatickosti: | 4100K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | WO215 |
| Materiál: | hliník |
| Teplota chromatickosti svetla: | 4100K (neutrálna biela) |
| Typ vypínača: | manuálny |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
