Solight LED kuchynské svietidlo T5, vypínač, 13W, 4100K, 84CM
Kód: WO204Podrobný popis
Solight LED kuchynské svietidlo T5, vypínač, 13W, 4100K, 84CM prináša praktické riešenie na každodenné osvetlenie interiéru s dôrazom na vzhľad aj praktickosť. Pomáha vytvoriť vyvážené osvetlenie a prirodzene dopĺňa charakter priestoru.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 4000K, krytie (ip) IP20 a napájanie AC 220-240V. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight led kuchynské svietidlo t5 wo204 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718016548 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | AC 220-240V |
| Príkon: | 13W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 1050Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Teplota svetla/chromatičnosť: | 4100K (neutrálna biela) |
| Pripojovací kábel: | 1M |
| Kód výrobcu: | WO204 |
| Dĺžka pripojovacieho kábla: | 1M |
| Materiál: | PC |
| Teplota svetla / chromatičnosť: | 4100K (neutrálna biela) |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
