Solight LED kuchynské svietidlo, 2x zásuvka, vypínač, 10W, 4100K, 51CM
Kód: WO213Podrobný popis
´- LED rohové lineárne svietidlo s dvojnásobnou zásuvkou (16A) napojenie na prívod el. energie cez svorkovnicu umiestnenú vnútri svietidlá ideálne osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek atď.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718025991 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | AC 220-240V |
| Príkon: | 10W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 850Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vypínač: | manuálny |
| Teplota svetla/chromatickosti: | 4100K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | WO213 |
| Materiál: | hliník |
| Teplota chromatickosti svetla: | 4100K (neutrálna biela) |
| Typ vypínača: | manuálny |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
