Solight LED dotykové podlinkové a nábytkové svietidlo stmievateľné, 2x5W, 4100K, 2x50cm
Kód: WO216Podrobný popis
´- LED stmievateľné podlinkové a nábytkové lineárne svietidlo s dotykovým spínačom ideálne osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek atď. výstup DC 12V 1A príslušenstvo: napájací adaptér, krátky prepojovací konektor, 1m prepojovací kábel, montážne príslušenstvoProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718026097 |
| Farba: | strieborná |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | vstup AC 220-240V |
| Príkon: | 2x5W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 2x400lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Vypínač: | dotykový |
| Stmievanie: | dotykové (podržaním spínača sa pridáva aj uberá jas) |
| Teplota svetla / chromatičnosti: | 4100K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | WO216 |
| Materiál: | hliník |
| Teplota svetla / chromatičnosť: | 4100K (neutrálna biela) |
| Typ vypínača: | dotykový |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
