Solight LED COB svetelný pás 5M, 10W/m, 1000lm/m, CRI 90, IP44, studená biela
Kód: WM618Podrobný popis
LED COB svetelný pásik šírka 8mm teplota svetla/chromatickosti 6000K (studená biela) krytie IP44 pásik je vysoko flexibilný pásik možno skrátiť podľa potreby (zvyšné časti je možné ďalej využiť) obojstranná samolepiaca 3M páska na zadnej strane e dosiahnutie maximálnej životnosti a výkonu je nutné inštalovať pásky na hliníkový podklad (do hliníkových profilov), zamedzí sa tak ich prehrievaniu. rastúcou dĺžkou LED pásku klesá svetelný tok (lm) a príkon (W) v prepočte na 1m. Pri 5m dĺžke pásku klesajú hodnoty v prepočte na 1m o cca 25% oproti uvedeným hodnotám.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED pásiky |
|---|---|
| EAN: | 8592718031305 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napätie: | 12V |
| Príkon: | 10W/m |
| Svetelný tok: | 1000lm/m |
| Teplota chromatickosti: | 6000K |
| Výrobca: | Solight |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Energetická trieda: | F |
| Svetelný kužeľ: | 120° |
| Index podania farieb: | CRi 90 |
| Užitočný svetelný tok pri 120°: | 1000lm |
| Farva pásky: | biela |
| Cívka: | 5M |
| Kód výrobcu: | WM618 |
| Dĺžka cievky: | 5M |
| Farba pásky: | biela |
| Index podania farieb (CRI): | CRi 90 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
