Solight LED čelové nabíjacie svietidlo, 3W, 150lm, zoom, Li-Ion
Kód: WN36Podrobný popis
Solight LED čelové nabíjacie svietidlo, 3W, 150lm, zoom, Li-Ion sa hodí ako praktický zdroj svetla do dielne, auta, domácnosti alebo exteriéru. Je vhodné tam, kde potrebujete mať svetlo vždy po ruke.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, rozmer svietidla 75x35 mm a napájanie 3.7V Li-Ion, 1200mAh. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čelovky |
|---|---|
| EAN: | 8592718030056 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 3.7V Li-Ion, 1200mAh |
| Režimy svietenia: | 100% /50% /blikanie |
| Svetelný tok: | 150 |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Svietivosť: | 150lm |
| 3 režimy svietenia: | 100% /50% /blikanie |
| Doba nabíjania: | cca 5hod. |
| Výdrž batérií min /max: | 3,5hod. /8hod. |
| LED didoda: | max. 3W |
| Rozmer svietidla: | 75x35 mm |
| Kód výrobcu: | WN36 |
| Výdrž batérií min/max: | 3,5hod. /8hod. |
| Výkon led diódy: | max. 3W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
