Solight LED čelové nabíjacie svietidlo, 100Lm, sensor, Li-Ion
Kód: WN53Podrobný popis
Objavte pohodlie bezdotykového ovládania s týmto nabíjacím LED čelovým svetlom. Vďaka infračervenému senzoru môžete svetlo zapínať a vypínať jednoduchým pohybom ruky vo vzdialenosti 5 cm, alebo využiť klasické tlačidlo. Svietidlo ponúka svietivosť až 100 lúmenov a päť režimov svietenia (biele svetlo 30%, 50%, 100% a červené svetlo vrátane blikania). Vstavaný Li-Ion akumulátor (3,7V 500mAh) umožňuje až 3 hodiny nepretržitého svietenia, a vďaka USB-C nabíjaniu (kábel je súčasťou balenia) je svietidlo opäť plne pripravené na použitie počas 3 hodín. Krytie IP44 zaisťuje ochranu pred striekajúcou vodou, čo ju robí ideálnou voľbou pre vonkajšie aktivity. Kompaktné rozmery (70 x 36 x 33 mm) a ľahká konštrukcia s hmotnosťou 54 g zaisťujú pohodlné nosenie. Elegantný čierny dizajn v kombinácii s odolným plastovým telom je perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú moderné a spoľahlivé osvetlenie. Zjednodušte si svoj život s týmto šikovným čelovým svietidlom s bezdotykovým ovládaním! nabíjacie LED čelové svietidlo s bezdotykovým spínacím infra sensoromzapínanie/vypínanie svetla tlačidlom alebo bezdotykovo pohybom ruky cca 5cm pred infra senzoromProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čelovky |
|---|---|
| EAN: | 8592718041724 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | USB C zdierka (kábel súčasťou) |
| Svetelný tok: | 100 |
| Výrobca: | Solight |
| Svietivosť: | 100lm |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 500mAh |
| Doba nabíjania: | cca 3 hod. (pri použití 5V /1A USB adaptéra) |
| 5 režimov svietenia biela 30%-50%-100% červená: | 100%-blikanie |
| Váha: | 54 g |
| Kód výrobcu: | WN53 |
| Doba svietenia: | min. 1,5 hod./max. 3hod. |
| Hmotnosť: | 54 g |
| Materiál: | plast |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 500mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
