Solight LED čelové nabíjacia svietidlo, 170Lm, teplé+studené svetlo, Li-Ion
Kód: WN52Podrobný popis
Tieto ľahké a praktické LED čelové svietidlo je ideálnym pomocníkom pre všetky outdoorové aktivity, prácu v tme alebo domáce opravy. Ponúka kombináciu teplého a studeného svetla s výkonom až 170 lúmenov. Vďaka siedmim režimom svietenia (vrátane blikania a kombinácie oboch svetiel) si ľahko prispôsobíte intenzitu svetla podľa aktuálnych potrieb. S vstavaným Li-Ion akumulátorom (3,7V 800mAh) a USB-C nabíjaním vám poskytne až 3 hodiny svietenie na jedno nabitie. Krytie IP44 zaručuje ochranu pred striekajúcou vodou, takže ju môžete bez obáv používať aj vonku. Vďaka kompaktným rozmerom (52 x 38 x 36 mm) a hmotnosti iba 45 gramov ju sotva pocítite na hlave. Čierny plastový dizajn je elegantný a odolný, ideálny pre každodenné použitie. Rozsvieťte svoj svet s týmto všestranným čelovým svietidlom! nabíjacie LED čelové svietidlo s teplým a studeným svetlom7 režimov svietenia: studené svetlo 100%-50%-blikanie teplé svetlo 100%-50%-blikanie obe svetlá spoločne 100%Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čelovky |
|---|---|
| EAN: | 8592718041717 |
| Farba: | čierna |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | USB C zdierka (kábel súčasťou) |
| Svetelný tok: | 170 |
| Výrobca: | Solight |
| Svietivosť: | 170lm |
| Akumulátor: | Li-Ion 3,7V 800mAh |
| Doba nabíjania: | cca 3 hod. (pri použití 5V /1A USB adaptéra) |
| Váha: | 45 g |
| Kód výrobcu: | WN52 |
| Doba svietenia: | min. 1,5 hod./max. 3hod. |
| Hmotnosť: | 45 g |
| Materiál: | plast |
| Typ a kapacita akumulátora: | Li-Ion 3,7V 800mAh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
