Solight LED bezdotykové podlinkové a nábytkové svietidlo stmievateľné, IR senzor, 9W, 4100K, 60CM
Kód: WO217Podrobný popis
LED stmievateľné podlinkové a nábytkové lineárne svietidlo s bezdotykovým IR spínačom ideálne osvetlenie kuchynských liniek, pracovných dosiek atď. výstup DC 12V 1AProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718026103 |
| Farba: | strieborná |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | vstup AC 220-240V |
| Príkon: | 9W |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 700Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Výrobca: | Solight Holding s.r.o. |
| Životnosť LED: | 30.000 hodín |
| Príslušenstvo: | napájací adaptér, montážne príslušenstvo |
| Vypínač: | bezdotykový (pohybom ruky vo vzdialenosti do 10CM od IR senzora) |
| Stmievanie: | bezdotykové (podržaním ruky vo vzdialenosti do 10CM od IR senzora) |
| Teplota svetla / chromatičnosti: | 4100K (neutrálna biela) |
| Kód výrobcu: | WO217 |
| Materiál: | hliník |
| Teplota svetla / chromatičnosť: | 4100K (neutrálna biela) |
| Typ vypínača: | bezdotykový (pohybom ruky vo vzdialenosti do 10CM od IR senzora) |
| Energetická trieda: | G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
