Solight LED 2v1 vonkajšia vianočná reťaz, gule, diaľkový ovládač, 100LED, RGB + biela, 10M+ 5M, 8 funkcií, IP44
Kód: 1V08-RGBPodrobný popis
LED vonkajšia vianočná reťaz s diaľkovým ovládačom a možnosťou prepínania medzi viacfarebným (RGB) a bielym svetlom 2v1 celú reťaz je možné rozsvietit v bielej farbe svetla alebo viacfarebne 8 svetelných módov (svietenie v bielej farbe, viacfarebné svietenie, blikanie, prelínanie svetla, stmievanie atď...) pamäťová funkcia - po zapnutia sa aktivuje naposledy použitý svetelný mód časovač 6h/18h - po 6h od zapnutia sa automaticky vypne a znovu zapne po 18h ovládanie diaľkovým ovládačom alebo tlačítkom priamo na napájacom zdroji vnútorné i vonkajšie použitieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné reťaze |
|---|---|
| EAN: | 8592718025304 |
| Farba svetla: | multicolor |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Napájanie: | 220 - 240V AC |
| Počet LED diód: | 100 |
| Pracovná teplota: | -20°C až +50°C |
| Príkon: | 3W |
| Výrobca: | Solight |
| Zdroj svetla: | led |
| Farba zdrojov svetla: | multicolor |
| Farba kábla: | zelená |
| Dĺžka osvetleného kábla: | 10M |
| Vzdialenosť diód: | 10CM |
| Velikost LED guľe: | 1,8CM |
| Kód výrobcu: | 1V08-RGB |
| Dĺžka prívodného kábla: | 5M |
| Použitie: | vonkajšie |
| Veľkosť LED gule: | 1,8CM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
