Solight kovový okrúhly lampáš so žiarovkou s micro LED, teplá biela, medená, 3xAA, 19CM
Kód: WO3102Podrobný popis
Solight kovový okrúhly lampáš so žiarovkou s micro LED, teplá biela, medená, 3xAA, 19CM je vhodný na vytvorenie sviatočnej atmosféry v interiéri aj exteriéri. Je vhodný pre rýchle a estetické doplnenie sviatočnej výzdoby.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 3000K, krytie (ip) IP20 a rozmer 19x16 cm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 8592718037208 |
| Farba: | čierna, medená |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 3 x AA batérie (nie sú súčasťou) |
| Počet LED diód: | 10 |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 80lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Výrobca: | Solight |
| Režimy: | zapnuté /vypnuté |
| Rozmer: | 19x16 cm |
| Kód výrobcu: | WO3102 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výdrž batérií: | cca 100hodin (v závislosti na kvalite batérií) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
