Solight kovový lampáš so žiarovkou s micro LED, teplá biela, 3xAA, 20CM
Kód: WO3105Podrobný popis
Solight kovový lampáš so žiarovkou s micro LED, teplá biela, 3xAA, 20CM sa hodí ako praktický doplnok pre sezónnu a dekoratívnu svetelnú výzdobu. Je vhodný pre rýchle a estetické doplnenie sviatočnej výzdoby.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 3000K, krytie (ip) IP20 a rozmer 16,5x19 cm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight kovový lampáš so žiarovkou s micro led wo3105 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 8592718037222 |
| Farba: | čierna, medená |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 3 x AA batérie (nie sú súčasťou) |
| Počet LED diód: | 10 |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 80lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Výrobca: | Solight |
| Režimy: | zapnuté /vypnuté |
| Rozmer: | 16,5x19 cm |
| Kód výrobcu: | WO3105 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výdrž batérií: | cca 100hodin (v závislosti na kvalite batérií) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
