Solight kovový lampáš s LED sviečkou, teplá biela, 3xAA, čierna, 20CM
Kód: WO3101Podrobný popis
Solight kovový lampáš s LED sviečkou, teplá biela, 3xAA, čierna, 20CM prináša praktické riešenie ako praktický doplnok pre sezónnu a dekoratívnu svetelnú výzdobu. Spája jednoduché používanie, príjemný vizuálny efekt a spoľahlivú prevádzku.
Z praktických parametrov zaujme najmä teplota chromatickosti 3000K, krytie (ip) IP20 a rozmer 12x20 cm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight kovový lampáš s led sviečkou wo3101 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 8592718037192 |
| Farba: | čierna |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 3 x AA batérie (nie sú súčasťou) |
| Počet LED diód: | 33 |
| Senzor pohybu: | Nie |
| Svetelný tok: | 80lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Výrobca: | Solight |
| Režimy: | zapnuté /vypnuté |
| Rozmer: | 12x20 cm |
| Kód výrobcu: | WO3101 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výdrž batérií: | cca 100hodin (v závislosti na kvalite batérií) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
