Solight kliešťový multimeter, max. AC 600V/600A, max. DC 600V, test diódy, bzučiak, odpor, teplota
Kód: V50Podrobný popis
Solight kliešťový multimeter, max. AC 600V/600A, max. DC 600V, test diódy, bzučiak, odpor, teplota je vhodný na kontrolu, servis a bežné meranie v elektroinštalácii, dielni alebo technickej prevádzke. Je vhodný pre používateľov, ktorí potrebujú funkčné a spoľahlivé meracie riešenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 2x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia), prevádzková teplota 0 - 40°C a teplota -40°C - 1370°C (±1%). Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je solight kliešťový multimeter v50 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8592718027186 |
| Napájanie: | 2x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia) |
| Výrobca: | Solight |
| Prevádzková teplota: | 0 - 40°C |
| Teplota: | -40°C - 1370°C (±1%) |
| Jednosmerné napätie: | 200MV - 600V (±0,5%) |
| Striedavé napätie: | 200MV - 600V (±1,2%) |
| Striedavý prúd: | 2A - 600A (±2%) |
| Rezistencia: | 200? - 20M? (±1,5%) |
| Súčasťou balenia: | meracie káble, teplotná sonda, puzdro |
| Kód výrobcu: | V50 |
| Hmotnosť: | 139g |
| Merací rozsah – striedavý prúd (AC): | 2A - 600A (±2%) |
| Rozsah meranej rezistencie: | 200? - 20M? (±1,5%) |
| Rozsah merania striedavého napätia: | 200MV - 600V (±1,2%) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
