Solight invertor 12V, USB 500MA, kovový, čierny, max. zaťaženie: 200W
Kód: IN05Podrobný popis
Solight invertor 12V, USB 500MA, kovový, čierny, max. zaťaženie: 200W sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie DC 12V cigaretový autoadaptér (súčasťou balenia), pracovná teplota -20°C až +50°C a max. zaťaženie výstupu (stále) 200W. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meniče napätia (invertory) |
|---|---|
| EAN: | 8595092129347 |
| Napájanie: | DC 12V cigaretový autoadaptér (súčasťou balenia) |
| Pracovná teplota: | -20°C až +50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Max. zaťaženie výstupu (stále): | 200W |
| Max. zaťaženie výstupu (špičkové): | 400W |
| Nominálne vstupné napätie (DC): | 12V |
| Nominálne výstupné napätie (AC): | 230V, 50HZ |
| USB 2.0 nabíjací výstup: | 500MA |
| Kód výrobcu: | IN05 |
| Maximálne zaťaženie výstupu (stále): | 200W |
| Maximálne zaťaženie výstupu (špičkové): | 400W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
