Solight hodiny s Qi bezdrôtovým nabíjaním
Kód: CA06Podrobný popis
bezdrôtová nabíjačka nabíja všetky zariadenia, ktoré vyhovujú štandardu bezdrôtového nabíjania Qi výkon bezdrôtového nabíjania je max. 10W vysoké rozlíšenie LCD displeja kalendár do roku 2099 voliteľné zobrazenie času 12/24h denný a Po-Pia budík s funkciou opakovaného budenia jednotky teploty v °C/°FProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hodiny a budíky |
|---|---|
| EAN: | 8592718036577 |
| Farba: | čierna |
| Napájanie: | Batéria CR2032 (3V) pre rýchle nabíjanie je nutný štandard nabíjania QC 3.0 |
| Výrobca: | Solight |
| Rozsahy merania teploty: | -9,9°C + 50°C |
| Rozsahy merania vlhkosti: | 20-95 % |
| Kód výrobcu: | CA06 |
| Rozsah merania teploty: | -9,9°C + 50°C |
| Rozsah merania vlhkosti: | 20-95 % |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
