Solight hodiny s predpoveďou počasia
Kód: CA10BPodrobný popis
Tento moderný digitálny budík s funkciou predpovede počasia na základe zmien atmosférického tlaku kombinuje štýlový dizajn s dotykovým ovládaním. Displej umožňuje zobrazenie času alebo striedanie času a teploty, ktoré možno prepínať medzi °C/°F. Dvojitý budík s funkciou odloženia budenia zabezpečuje pohodlné budenie. Jas displeja možno nastaviť pomocou otočného voliča. Praktický port USB umožňuje nabíjanie iných zariadení. hodiny s funkciou predpovede počasia na základe zmien atmosférického tlaku dotykové ovládanie iba čas striedanie času a teploty ovládanie jasu otočným kolieskom dotykové ovládanie dvojitý budík s funkciou odloženia (snooze) zobrazenie teploty v °C alebo °F napájanie USB port pre nabíjanie zariadenia farba čiernaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hodiny a budíky |
|---|---|
| EAN: | 8592718042110 |
| Výrobca: | Solight |
| Rozsah merania teploty: | -9°C (16°F) ~ 39°C (102°F) |
| Batéria: | 3× AAA (LR03) |
| Adaptér: | DC 5V - 1,2A |
| Kód výrobcu: | CA10B |
| Napájací adaptér: | DC 5V - 1,2A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
