Solight hodiny s budíkom
Kód: CA09BPodrobný popis
Tento moderný budík zobrazuje čas a teplotu na LED displeji s možnosťou prepínania medzi jednotkami °C/°F. Má tri úrovne jasu a nočný režim, ktorý automaticky znižuje jas počas nastaveného časového intervalu. Jednoduché nastavenie budíka s možnosťou jeho vypnutia zabezpečuje pohodlné používanie. Napája sa 3× AAA batériami alebo prostredníctvom DC 5V. budík s LED displejom zobrazujúcim čas a teplotu budík s možnosťou nastavenia a vypnutia 3 úrovne jasu LED displeja nočný režim – automatické zníženie jasu počas nastaveného časového intervalu napájanie farba čiernaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hodiny a budíky |
|---|---|
| EAN: | 8592718042103 |
| Výrobca: | Solight |
| Rozsah merania teploty: | 0°C – 50°C (32°F – 122°F) |
| Batéria: | 3× AAA (1,5V) |
| Možnosť prepínania jednotiek teploty: | °C /°F |
| Sieťové napájanie: | DC 5V (s prúdom nad 300MA) |
| Kód výrobcu: | CA09B |
| Jednotky teploty: | °C /°F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
