Solight GSM diaľkovo ovládaná zásuvka
Kód: DY10GSMPodrobný popis
Solight GSM diaľkovo ovládaná zásuvka sa hodí ako funkčný prvok pre montáž, servis a každodenné zapojenie zariadení. Pomáha vytvoriť bezpečné, prehľadné a spoľahlivé zapojenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pracovná teplota -10°C až + 50°C, max . 3600W, AC 230V / 16A a maximálne zaťaženie zásuvky 3600W, AC 230V / 16A. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Solight GSM diaľkovo ovládaná zásuvka DY10GSM je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592718022501 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | -10°C až + 50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Max .: | 3600W, AC 230V / 16A |
| Kód výrobcu: | DY10GSM |
| Maximálne zaťaženie zásuvky: | 3600W, AC 230V / 16A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
