Solight domáca kamera s nočným svetlom a hodinami
Kód: 1D81Podrobný popis
Táto kamera je dokonalým doplnkom do domácnosti. Má jednoducho všetko. Kamera je otočná, má rozlíšenie 3 megapixely, zobrazenie hodín a teploty, nočné svetlo a je otočná. Kameru 1D81 môžete používať aj ako detskú pestúnku. Kamera má nočné svetlo, umožňuje prehrávať niekoľko melódií - uspávaniek. V tomto prípade bude užitočný aj snímač teploty, ktorý na displeji zobrazí aktuálnu teplotu v miestnosti. Displej so všetkými údajmi má nastaviteľný jas alebo ho možno úplne vypnúť. Aplikácia je v češtine, angličtine a ďalších jazykoch Je kompatibilná s Wifi 2,4 GHz, Androidom 5.0 a vyšším, iOS 8.0 a vyšším, aplikáciou Tuya Smart, aplikáciou Smart Life , Amazon Echo, Google Home Vlastnosti Pripojenie Wi-Fi Ovládanie prostredníctvom aplikácie Smart Life - iOS/Android Teplomer Nočné svetlo Hodiny/Budík Uspávanky Veľký prehľadný displej Detekcia pohybu Upozornenie na mobilný telefón Nastavenie času nahrávania Horizontálne otáčanie Nočné snímanie 1,2 m dlhý napájací kábel aplikácie v SjProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718038359 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 5V/1A (DC) |
| Výrobca: | Solight |
| Rozlíšenie snímača: | 3 Mpx |
| Mikrofón/reproduktor: | Vstavaný |
| Rozlíšenie: | 2304x1296p/15FPS |
| Maximálna veľkosť karty: | 128 GB |
| Kompresia videa: | H.264 |
| Uhol pohľadu: | 100° |
| Kód výrobcu: | 1D81 |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 128 GB |
| Mikrofón / reproduktor: | Vstavaný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
