Solight digitálny merač spotreby el. energie, veľký displej
Kód: DT27Podrobný popis
veľký a prehľadný LCD displej, uhlopriečka 3 "- 7,5cm celkový čas odberu energie nastavenie ceny za energiu 4 tlačidlá pre jednoduchú obsluhu presný výpočet ceny a meranie spotrebovanej energie detská poistka indikácia prekročenia max. príkonu integrovaný stabilizátor napätia až do + - 1,5% odchýlky od menovitého napätia pre presné meranie zabudovaná batéria pre uchovanie nameraných hodnôtProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718020323 |
| Napájanie: | AC 230V, 50HZ |
| Pracovná teplota: | 0 až + 50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Max. meraná spotreba: | 9999KWH |
| Meranie elektrických veličín: | prúd, napätie, frekvencia, okamžitý odoberaný výkon |
| Max .: | 3680W/16A |
| Max. Meraná doba: | 9999 dní |
| Min. množstvo zaznamenávaného príkonu: | 2W |
| Kód výrobcu: | DT27 |
| Maximálna meraná spotreba: | 9999KWH |
| Maximálne zaťaženie zásuvky: | 3680W/16A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
