Solight digitálny infračervený teplomer -50° +380°C
Kód: TE47Podrobný popis
meranie teploty bez nutnosti priameho styku s meraným predmetom !!! Je nevhodný pre meranie teploty ľudského tela !!! určené pre technické účely zobrazenie teploty s rozlíšením na 0,1°C / °F laserový zameriavač podsvietený displej prepínanie °C / °F automatické vypnutie po 8s bez aktivity pamät poslednej nameranej hodnoty indikácia vybitej batérieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Teplomery |
|---|---|
| EAN: | 8592718022389 |
| Napájanie: | 9V batéria (súčasťou balenia) |
| Pracovná teplota: | 0°C - 50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Presnosť merania: | +/- 1,5°C |
| Rozsah meraných teplôt: | -50°C / +380°C |
| Optický pomer: | 12 ku 1 |
| Vlnovej spektrum: | 8 - 14 µm |
| Čas potrebný na meranie: | 500ms |
| Kód výrobcu: | TE47 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
