Solight digitálna spájkovacia stanica 70W
Kód: PHS02Podrobný popis
LED displej: Dvojitý ukazovateľ zobrazujúci nastavenú a aktuálnu teplotu. rýchle zahriatie: Pripravené na použitie počas 8 sekúnd. výkon: 70 W rozsah teploty: 160 °C – 480 °C automatický spánkový režim: Po 10 minútach nečinnosti zníži teplotu na 200 °C. nastavenie teploty: Možnosť prednastavenia obľúbených hodnôt pomocou tlačidla CH. kalibrácia teploty: Presné doladenie pomocou jednoduchého režimu ±10 °C. ergonomický dizajn: Kompaktná a ľahká spájkovačka pre ľahkú manipuláciu. kábel: Flexibilný silikónový kábel odolný voči teplu. stojan na spájku: Bezpečné odkladanie počas používania. čistiaca hubka: Na ľahké čistenie hrotu počas práce. bezpečnostné funkcie: Ochrana pred prehriatím, izolovaný kábel. použitie iba v interiéri: Nie je určené pre vonkajšie prostredie. výstupné napätie: 20 V vysoko kvalitná povrchová úprava ohrievača napájanie 220–240V, 50 Hz dĺžka napájacieho kábla 1,35mProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meranie a testovanie |
|---|---|
| EAN: | 8592718041267 |
| Typ kábla: | Flexibilný silikónový kábel odolný voči teplu. |
| Výkon: | 70W |
| Výrobca: | Solight |
| Kábel: | Flexibilný silikónový kábel odolný voči teplu. |
| LED displej: | Dvojitý ukazovateľ zobrazujúci nastavenú a aktuálnu teplotu. |
| Rýchle zahriatie: | Pripravené na použitie počas 8 sekúnd. |
| Rozsah teploty: | 160°C – 480°C |
| Automatický spánkový režim: | Po 10 minútach nečinnosti zníži teplotu na 200°C. |
| Nastavenie teploty: | Možnosť prednastavenia obľúbených hodnôt pomocou tlačidla CH. |
| Kalibrácia teploty: | Presné doladenie pomocou jednoduchého režimu ±10°C. |
| Ergonomický dizajn: | Kompaktná a ľahká spájkovačka pre ľahkú manipuláciu. |
| Stojan na spájku: | Bezpečné odkladanie počas používania. |
| Čistiaca hubka: | Na ľahké čistenie hrotu počas práce. |
| Bezpečnostné funkcie: | Ochrana pred prehriatím, izolovaný kábel. |
| Použitie iba v interiéri: | Nie je určené pre vonkajšie prostredie. |
| Výstupné napätie: | 20V |
| Kód výrobcu: | PHS02 |
| Podsvietený displej: | Dvojitý ukazovateľ zobrazujúci nastavenú a aktuálnu teplotu. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
