Solight diaľkovo ovládané zásuvky set 3 + 1, 3 zásuvky, 1 ovládač
Kód: DY09Podrobný popis
Solight diaľkovo ovládané zásuvky set 3 + 1, 3 zásuvky, 1 ovládač sa hodí pre spoľahlivé napájanie, prenos signálu alebo elektroinštalačné riešenia v domácnosti aj profesionálnej praxi. Je vhodný pre dlhodobé používanie s dôrazom na praktickosť a kompatibilitu.
Z praktických parametrov zaujme najmä pracovná teplota 0°C až +35°C, diaľkový ovládač 1 x CR2032 batéria (súčasťou balenia) a max. 2000W, AC 230V/8,7A. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Solight diaľkovo ovládané zásuvky set 3 + 1 DY09 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592718022570 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | 0°C až +35°C |
| Výrobca: | Solight |
| Diaľkový ovládač: | 1 x CR2032 batéria (súčasťou balenia) |
| Max.: | 2000W, AC 230V/8,7A |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 40M |
| Prenosová frekvencia: | 433,92MHZ |
| Zásuvky: | AC 230V, 50HZ |
| Kód výrobcu: | DY09 |
| Maximálny výkon: | 2000W, AC 230V/8,7A |
| Zásuvka: | AC 230V, 50HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
