Solight diaľkovo ovládané zásuvky set 2 + 1, 2 zásuvky, 1 ovládač, learning code
Kód: DY08Podrobný popis
2 x zásuvka a 1 x diaľkový ovládač automatické nastavenie prenosovej frekvencie (learning code), možné pripojiť až 3 zásuvky na 1 ovládač funkcia „Learning code“ umožňuje spárovanie väčšieho množstva zásuviek a diaľk. ovládača do jednej sady možnosť ručného zapnutia a vypnutia detské poistky LED indikácia možnosť dokúpenia prídavné zásuvky Solight DY08SProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592718022563 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | 0°C až +35°C |
| Výrobca: | Solight |
| Diaľkový ovládač: | 1 x CR2032 batérie (súčasť balenia) |
| Max.: | 3000W, AC 230V/13A |
| Prenosová frekvencia: | 433,92MHZ |
| Dosah signálu v otvorenom priestranstve: | 30M |
| Zásuvky: | AC 230V, 50HZ |
| Kód výrobcu: | DY08 |
| Maximálny výkon: | 3000W, AC 230V/13A |
| Zásuvka: | AC 230V, 50HZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
