Solight detektor úniku horľavých plynov. Polovodičový senzor, siréna 85dB, batériová záloha
Kód: 1D37Podrobný popis
detektor úniku horľavých plynov (zemný plyn, zkapalněný ropný plyn - LPG, svítiplyn, metan, propan, butan a plyny obsahujúce tieto plyny.) vysoko spoľahlivý polovodičový senzor, vyhodnocovanie inteligentným procesorom koncentrácia plynu pre spustenie alarmu 2500 ppm (- + 1500ppm) pracovná teplota 0 - 50 ° C LED indikácia pri poruche zariadenia, alarmu a napájanie testovacie tlačidlo pre otestovanie správnej funkcie zariadenia pracovná vlhkosť 10 - 95% upozornenie na nízke napätie záložnej batérie - nie je súčasťou balenia dĺžka prívodného kábla 135cm schválené: ČSN-EN 50194-1:2009 krytie IP20 montážna sada na stenuProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718025427 |
| Výrobca: | Solight |
| Rozmer: | 112x73x42mm |
| Vhodné pre miesta s inštalovanými plynovými spotrebičmi: | kotolne, kúpeľne, kuchyne, atď. |
| Batériová záloha pri výpadku napájania: | nabíjacia batéria 9V |
| Hlasitosť sirény pri poplachu: | 85dB |
| Napájacie napätie: | 90 - 240V/50HZ, 9V batéria (záložná) |
| Kód výrobcu: | 1D37 |
| Batériová záloha: | nabíjacia batéria 9V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
