Solight detektor spalín CO, 85dB, biely
Kód: 1D31Podrobný popis
detektor oxidu uhoľnatého CO LCD displej zobrazujúci nameranú hodnotu CO vysoko citlivý elektrochemický senzor (min. 50ppm) indikátor poruchy a stavu batérieProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718002909 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 9V (6LR61) batéria (súčasťou balenia) |
| Výrobca: | Solight |
| Prevádzková teplota: | 5 až + 40°C |
| Hlasitosť alarmu: | 85dB |
| Rozmery produktu: | 110x110x35mm |
| Schválené: | EN50292-1 & CE |
| Kód výrobcu: | 1D31 |
| Certifikácie / schválenia: | EN50292-1 & CE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
