Solight detektor oxidu uhoľnatého a horľavých plynov
Kód: 1D48Podrobný popis
kombinovaný detektor oxidu uhoľnatého (CO) a horľavých plynov oxid uhoľnatý (CO): elektrochemický senzor CO poplach: 30ppm-999ppm horľavé plyny: senzor katalytického spaľovania poplach: 2500ppm digitálny displej zobrazujúci zistené hodnoty signalizácia: 3x LED dióda + 85 dB siréna automatická detekcia poruchy doba prevádzky na záložnú batériu: 2 h prevádzkový režim / 30 min poplach spôsob montáže: Na stenu (skrutky sú súčasťou balenia) schválenie: EN 50194-1:2009 / EN50291-1:2018 pracovná teplota: 0 °C až +50 °C pracovná relatívna vlhkosť: 10% -95%. skladovacia teplota: -10 °C až 50 °C dĺžka prívodného kábla: cca 1,35 m napájanie zo siete: AC 90 - 240 V / 50 - 60 Hz záložné napájanie: batéria 9V - nabíjacia (batéria nie je súčasťou) rozmery: 112 x 73 x 42 mm/175gProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718037673 |
| Pracovná teplota: | 0°C až +50°C |
| Výrobca: | Solight |
| Skladovacia teplota: | -10°C až 50°C |
| Oxid uhoľnatý (CO): | elektrochemický senzor CO |
| Horľavé plyny: | senzor katalytického spaľovania |
| Poplach: | 2500ppm, 30ppm-999ppm |
| Signalizácia: | 3x LED dióda + 85 dB siréna |
| Doba prevádzky na záložnú batériu: | 2 h prevádzkový režim /30 min poplach |
| Spôsob montáže: | Na stenu (skrutky sú súčasťou balenia) |
| Schválenie EN 50194-1: | 2009 /EN50291-1 |
| Pracovná relatívna vlhkosť: | 10% -95%. |
| Napájanie zo siete: | AC 90 - 240V /50 - 60HZ |
| Záložné napájanie: | batéria 9V - nabíjacia (batéria nie je súčasťou) |
| Kód výrobcu: | 1D48 |
| Certifikácia: | 2009 /EN50291-1 |
| Dĺžka prívodného kábla: | cca 1,35M |
| Poplachový limit: | 2500ppm, 30ppm-999ppm |
| Typ senzora CO: | elektrochemický senzor CO |
| Typ senzora horľavých plynov: | senzor katalytického spaľovania |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
