Solight detektor dymu s WIFI pripojením
Kód: 1D47APodrobný popis
detektor dymu s WIFI pripojením (2.4GHz 802.11 a/b/g/n/) kdekoľvek na svete môžete mať cez aplikáciu informáciu o stave detektora aplikácia Smart Life je voľne stiahnuteľná na App Store a Google Play spolupracuje s ďalšími službami, Alexa, IFTTT, Google Assistant, atď. indikácia nízkeho stavu batérie indikácia rôznych pracovných stavov detektora spotreba v kľudovom režime <9uA životnosť batérie 2 rokyProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718030971 |
| Napájanie: | batéria 3V DC (CR123A) súčasťou balenia |
| Pracovná teplota: | -10 + 55°C |
| Výrobca: | Solight |
| Alarm: | svetelná signalizácia + zvuk + oznámenia v aplikácii |
| Hlasitost sirény: | 85dB (3M) |
| Pracovná vlhkost: | 10 -95% |
| ČSN 14604: | 2005 + AC |
| Kód výrobcu: | 1D47A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
