Solight detektor dymu + alarm, 85dB, biely + 9V batéria
Kód: 1D33Podrobný popis
Solight detektor dymu + alarm, 85dB, biely + 9V batéria sa hodí ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, rozmery produktu 110x35mm a napájanie 9V (6LR61) batéria (súčasťou balenia). Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Solight detektor dymu + alarm 1D33 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718018610 |
| Farba: | biela |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napájanie: | 9V (6LR61) batéria (súčasťou balenia) |
| Výrobca: | Solight |
| Prevádzková teplota: | +4°C až +38°C |
| Hlasitosť alarmu: | 85dB |
| Rozmery produktu: | 110x35mm |
| Schválené: | EN14604 & CE |
| Kód výrobcu: | 1D33 |
| Certifikácie / schválenia: | EN14604 & CE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
