Solight detektor dymu a oxidu uhoľnatého, LCD displej, 2x AA batérie
Kód: 1D39APodrobný popis
Solight detektor dymu a oxidu uhoľnatého, LCD displej, 2x AA batérie je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä napájanie 2*1,5V AA batérie, pracovná teplota -10 + 50°C °C a životnosť 10 rokov od dátumu výroby. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Solight detektor dymu a oxidu uhoľnatého 1D39A je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718034917 |
| Napájanie: | 2*1,5V AA batérie |
| Pracovná teplota: | -10 + 50°C °C |
| Výrobca: | Solight |
| Životnosť: | 10 rokov od dátumu výroby |
| Citlivosť senzora oxidu uhoľnatého: | 50/100/300ppm |
| Citlivosť senzora dymu: | 0,25 db/m |
| Kľudový prúd: | 50uA |
| Prúd pri poplachu: | 70MA |
| Relatívna vlhkosť: | max 95% |
| Indikácia poplachu: | LCD displej, svetlo/siréna 85dB (3M) |
| ČSN50291-1: | 2018 |
| Hmostnosť: | 180g |
| ČSN14604: | 2005+AC |
| Kód výrobcu: | 1D39A |
| Citlivosť CO senzora: | 50/100/300ppm |
| Norma ČSN 14604: | 2005+AC |
| Norma ČSN 50291-1: | 2018 |
| Relatívna vlhkosť (prevádzka): | max 95% |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
