Solight časovač so súmrakovým senzorom, 230V, 3600W
Kód: DT34Podrobný popis
Solight časovač so súmrakovým senzorom, 230V, 3600W sa hodí pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí hľadajú funkčný a dobre použiteľný produkt.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP44, prevádzková teplota -10°C až 40°C a 6 prevádzkových režimov ON /súmrakový senzor /2 h /4 h /6 h /8 h. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabezpečovacia technika |
|---|---|
| EAN: | 8592718035679 |
| Krytie (IP): | IP44 |
| Výrobca: | Solight |
| Prevádzková teplota: | -10°C až 40°C |
| 6 prevádzkových režimov: | ON /súmrakový senzor /2 h /4 h /6 h /8 h |
| Vstupné/výstupné napätie: | 230V |
| Maximálny výstupný prúd: | 16A |
| Maximálne zaťaženie: | 3600W |
| Počet prevádzkových režimov: | 6 |
| Kód výrobcu: | DT34 |
| Vstupné / výstupné napätie: | 230V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
