Solight budík s bluetooth synchronizáciou
Kód: CA08B-MPodrobný popis
Tento moderný budík automaticky synchronizuje čas prostredníctvom Bluetooth bez potreby aplikácie. Displej LED umožňuje prepínať medzi časom a teplotou a meria teplotu v rozsahu 0 °C - 50 °C (32 °F - 122 °F). Tri úrovne jasu a automatická regulácia jasu v nočnom režime zabezpečujú pohodlné používanie aj v noci. Denný budík s vypínačom ponúka jednoduché nastavenie. Napájanie 3× AAA batériami alebo cez DC 5V. budík s automatickou synchronizáciou času cez Bluetooth (bez nutnosti aplikácie) LED displej zobrazujúci čas alebo teplotu (možnosť prepínania zobrazenia) denný budík s možnosťou nastavenia a vypnutia tri úrovne jasu LED displeja automatická regulácia jasu v nočnom režime (možnosť ručného nastavenia časového intervalu nočného režimu) farba čiernaProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hodiny a budíky |
|---|---|
| EAN: | 8592718042097 |
| Výrobca: | Solight |
| Rozsah merania teploty: | 0°C – 50°C (32°F – 122°F) |
| Batéria: | 3× AAA (1,5V). |
| Možnosť prepínania jednotiek teploty: | °C /°F |
| Sieťové napájanie: | DC 5V (s prúdom nad 300MA) |
| Kód výrobcu: | CA08B-M |
| Jednotky teploty: | °C /°F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
