Solight bezdrôtový zvonček s nočným svetielkom na senzor pohybu , do zásuvky, 250M, biely, learning code
Kód: 1L72Podrobný popis
nočné svetielko sa zapína za tmy pri pohybe okolo zvončeka detekcia pohybu v uhle 120 ° vo všetkých smeroch, do vzdialenosti 3m od zvončeka využitie v chodbách či v obytných miestnostiach, kde je potrebné prisvietiť pri pohybe za tmy nočné svetielko svieti bielou farbou, svetelná signalizácia zvončeka je modrou farbou funkcia „Learning code“ umožňuje spárovanie viacerých zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny k jednému zvončeku môže byť spárovaných max. 8 tlačidiel jedno tlačidlo môže byť spárované s max. 20 zvončekmi, na každom zvončeku môže byť nastavená iná melódia 58 voliteľných melódií LED indikátor zvonenia na zvončeku aj tlačidle tlačidlo s krytom na menovku, vodotesná a prachotesná ochrana IP55 náhradné tlačidlo 1L43TProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718034931 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | tlačidlo -20 až +50°C, zvonček -10 až +45°C |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | 1x12V (LR23A) batéria (súčasťou balenia) |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 250M |
| Prenosová frekvencia: | 433.92MHZ |
| Prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,5W |
| Zvonček: | AC 230V - do zásuvky |
| Nastavenie hlasitosti zvončeka: | 4 stupne 20 - 80dB |
| Vysielač (tlačidlo) v pracovnom režime: | 10MW |
| Kód výrobcu: | 1L72 |
| Príkon prijímača v kľudovom režime: | 0,5W |
| Typ napájania zvončeka: | AC 230V - do zásuvky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
