Solight bezdrôtový zvonček s elektrickou zásuvkou , do zásuvky, 250M, biely, learning code
Kód: 1L71Podrobný popis
priebežná elektrická zásuvka 16A, max. 3680W /230V funkcia „Learning code“ umožňuje spárovanie viacerých zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny k jednému zvončeku môže byť spárovaných max. 8 tlačidiel jedno tlačidlo môže byť spárované s max. 20 zvončekmi, na každom zvončeku môže byť nastavená iná melódia 58 voliteľných melódií LED indikátor zvonenia na zvončeku aj tlačidle tlačidlo s krytom na menovku, vodotesná a prachotesná ochrana IP55 uchytenie tlačidla pomocou samolepiacej podložky alebo montážnych otvorov náhradné tlačidlo Solight č. 1L43TProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718034924 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | tlačidlo -20 až +50°C, zvonček -10 až +45°C |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | 1x12V (LR23A) batéria (súčasťou balenia) |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 250M |
| Prenosová frekvencia: | 433.92MHZ |
| Prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,5W |
| Zvonček: | AC 230V - do zásuvky |
| Nastavenie hlasitosti zvončeka: | 4 stupne 20 - 80dB |
| Vysielač (tlačidlo) v pracovnom režime: | 10MW |
| Kód výrobcu: | 1L71 |
| Príkon prijímača v kľudovom režime: | 0,5W |
| Typ napájania zvončeka: | AC 230V - do zásuvky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
