Solight bezdrôtový zvonček bezbatériový, do zásuvky, 150M, biely, learning code
Kód: 1L70Podrobný popis
zvončekové tlačidlo na princípe dynama, elektrický signál pre zvonenie je vytvorený prevodom mechanickej energie stlačením tlačidla. Nie je potrebné sa starať o nákladné výmeny batérií, najmä v zimnom období funkcia" Learning code "umožňuje spárovanie niekoľkých zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny k jednému zvončeku môže byť spárované max. 8 tlačidiel jedno tlačidlo môže byť spárované s max. 20 zvončeky, na každom zvončeku môže byť nastavená iná melódia 64 voliteľných melódií, obojsmerné vyhľadávanie LED indikátor zvonenia na zvončeku tlačidlo s krytom na menovku, vodotesná a prachotesná ochrana IP56 uchytenie tlačidla pomocou montážnych otvorov alebo samolepiacej podložky náhradné tlačidlo Solight č. 1L70TProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718028787 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | tlačidlo -20°C do +50°C, zvonček -10°C až +45°C |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | bez batérií, životnosť 200 000 stlačení |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 150M |
| Prenosová frekvencia: | 433,92MHZ |
| Zvonček: | AC 230V - do zásuvky |
| Nastavenie hlasitosti zvončeka: | 4 stupne 25 - 100dB |
| Spotreba energie prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,4W |
| Kód výrobcu: | 1L70 |
| Spotreba energie prijímača v kľudovom režime: | 0,4W |
| Typ napájania zvončeka: | AC 230V - do zásuvky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
