Solight bezdrôtový zvonček bezbatériový, do zásuvky, 150M, biely, learning code
Kód: 1L51Podrobný popis
zvončekové tlačidlo na princípe dynama, elektrický signál pre zvonenie je vytvorený prevodom mechanickej energie stlačením tlačidla. Nie je potrebné sa starať o nákladné výmeny batérií, najmä v zimnom období. 4 režimy zvonenia: iba zvonenie, len blikanie, zvonenie aj blikanie, zvonenie a nepretržité svietenie. Režim nepretržitého svietenia slúži aj ako nočné svetielko veľká svetelná signalizácia, vhodné do hlučného prostredia alebo pre osoby so sluchovým postihnutím funkcia "Learning code" umožňuje spárovanie viac zvončekov alebo tlačidiel do jednej skupiny 58 voliteľných melódií pamäť nastavenia aj pri vytiahnutí zo zásuvky alebo výpadku elektrickej energie LED indikátor zvonenia na zvončeku vodotesná ochrana tlačidla IP44 nastavenie hlasitosti zvončeka - 4 stupne (25 - 85dB) uchytenie tlačidla pomocou samolepiacej podložky alebo montážnych otvorovProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zvončeky |
|---|---|
| EAN: | 8592718021788 |
| Farba: | biela |
| Pracovná teplota: | zvonček -10°C do + 40°C, tlačidlo bez obmedzenia |
| Výrobca: | Solight |
| Tlačidlo: | bez batérií, životnosť 200 000 stlačení |
| Dosah signálu na otvorenom priestranstve: | 150M |
| Prenosová frekvencia: | 433MHZ |
| Zvonček: | AC 230V - do zásuvky |
| Spotreba energie prijímač (zvonček) v kľudovom režime: | 0,5W |
| Kód výrobcu: | 1L51 |
| Spotreba energie prijímača v kľudovom režime: | 0,5W |
| Typ napájania zvončeka: | AC 230V - do zásuvky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
